איך לבחור ארון אמבטיה יוקרתי

ארון אמבטיה

לבחור ארון אמבטיה זה תהליך לא פשוט. עוד יותר, שמדובר על ארון אמבטיה יוקרתי. חוץ מעיצוב, שזה דבר מאוד חשוב, על איזה חברה לסמוך, איזה חומר לקחת, סוג כיור ועוד. ננסה לעשות קצת סדר בנושא.

עיצוב ארונות אמבטיה

אין ספק שעיצוב ארונות אמבטיה זה דבר חשוב ביותר. ולמרות שלכל אדם יש העדפות אישיות, כולנו רוצים לקנות משהו טרנדי ולא ממאה קודם. לכן, לפני שמתחילים לבחור ארון אמבטיה, כדאי לבדוק לשוטט באינטרנט ולראות דוגמאות של עיצוב. בנוסף כדאי לבחור סגנון של עיצוב – מודרני, כפרי, עתיק וכדומה.

מידות של ארון אמבטיה

לכל אחד חדר אמבטיה שונה מהשני. לכן חשוב להתאים ארון אמבטיה לחדר אמבטיה בצורה אישית ולא לקחת משהו סטנדרטי. לא תמיד חייבים לשלם אלפי שקלים למעצבת פנים. בהרבה מקרים מספיק לבחור ארון ולהזמין מודד שיבדוק האם ארון שהזמנתם מתאים לחדר אמבטיה שלכם או כדאי לבחור ארון אחר.

בחירת כיור

בחירת כיור הוא חלק לא פחות חשוב מבחירת ארון אמבטיה עצמו. היום יש סוגים שונים של כיורים – כיור מונח, אינטגרלי, חרס, עומדים, צמודי קיר, עם חור לברז, בלי חור לברז ועוד. אפשר גם לבחור צבע שיתאים לארון ולחדר אמבטיה כולו. כדאי לבחור צבעים שלא דורשים הרבה טיפול, כמו שחור או לבן.

ארון אמבטיה יוקרתי

יותר ויותר אנשים מתעניינים בארונות אמבטיה יוקרתיים. ארונות אמבטיה יוקרתיים מוסיפים הרבה צבע לדירה שלכם. ברוב המקרים מדובר על ארונות אמבטיה מעוצבים ע"י מעצבים מובילים בעולם. שימוש בצבעים מודרניים, התאמת כיור, צבע. וכמובן פתרונות טכנולוגיות מתקדמות.

טריקה שקטה

אחד המאפיינים של ארונות אמבטיה יוקרתיים, זאת טריקה שקטה של מגירות ודלתות. למרות שהטכנולוגיה הזאת לא חדשה, היא עדיין לא מיושמת ברוב של ארונות. לכן, לפני שאתם קונים ארון אמבטיה, כדאי לבדוק האם המחיר כולל טריקה שקטה של מגירות ודלתות או לא.

לבחירת ארון אמבטיה מוזמנים ללחוץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן