אמברוסיה לכלב

אמברוסיה לכלב

בריאותו של הכלב מושפעת ללא צל של ספק, מאיכות המזון שהוא מקבל. כשמאמצים כלב, מקבלים חבר לכל החיים. לכן, אם אתם רוצים להעניק לכלבכם סביבה מיטבית ובריאות איתנה, כדאי להכיר את אחד מסוגי המזון האיכותיים ביותר כיום – אמברוסיה לכלב. על פי המיתולוגיה היוונית, אמברוסיה זה המזון המשובח ביותר המיועד לאלים אשר באולימפוס. אמברוסיה היא מחברות המזון הטובות ביותר, חברה איטלקית שמתמחה באיכות סופר פרימיום.

מה מיוחד במזון אמברוסיה לכלב

מותג המזון האיכותי אמברוסיה לכלב ידוע בטיבו. אך מה שמיוחד בו זה לא רק המיתוג או האריזות הצבעוניות והיפות. יש כמה דברים הרבה יותר עקרוניים, שמייחדים את המזון הזה, שמשווק בטעמים שונים:
1. ללא דגנים – בניגוד למזונות פחות איכותיים, אמברוסיה לכלב הולכים על הטוב ביותר. המזון הינו ללא דגנים כלל או בעל ריכוז דגנים נמוך.
2. מרכיבים איכותיים במיוחד – המזון מכיל את כל אבות המזון הנחוצים לכלב שלכם.
3. מקסימום רכיבים מהחי – המותג מעניק לכלבים רמה גבוהה ביותר של רכיבים איכותיים מהחי, אשר מסייעים לכלבכם לשגשג.
4. מגוון – אמברוסיה מציעה מגוון רחב של טעמים נהדרים, המבוססים על מרכיבים טבעיים. לדוגמא, מזון על בסיס בשר באפולו, מזון על בסיס הודו, עוף, ברווז ועוד.
5. התאמה לגיל – ניתן להשיג פתרונות ייעודיים, המותאמים לגילאי הכלבים. מזון גורים למשל מיועד לספק מקסימום מרכיבים לגדילה בריאה, התפתחות המוח והשרירים וכן הלאה. לכלבים בוגרים, הרכב מרכיבי המזון מותאם לשמירה על משקל גוף תקין ובריאות איתנה.

חשיבות של מזון איכות לכלב

כמו בקרב אנשים, גם בקרב כלבים יש הרבה משמעות למזון איכותי. אמברוסיה לכלב מספקת לכלב את התשתית הנחוצה לשמירה על בריאות טובה, בכל גיל. שימו לב שמלבד מזונות המיועדים לגילאים שונים, ישנם כאלה המותאמים לגזעים ולגדלי כלבים מגוונים. מזון איכות מסייע לגדילה תקינה, להתפתחות האיברים בגורים ובכלבים צעירים, שגשוג הפרווה ובריאות כללית בכלל. עובדה חשובה נוספת – מזון איכותי באמת מעניק תחושת שובע אמיתית לכלב ומונע תחושת רעב (שמאפיינת שימוש במזון שלא מכיל מספיק מרכיבים מזינים).

מזון לכלבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן