גוגל שופ ואינסטגרם שופ – שהלקוחות ייראו אתכם

כדי שלחנות שלך יגיעו יותר לקוחות ובמיוחד לקוחות רלוונטיים (בשלים לרכישה), חשוב לעשות שימוש בכמה שיותר כלים ופלטפורמות חזקות. לדוגמא, עוד לפני בניית החנות אתם צריכים להבין – מה באמת צריך לעשות כדי שהחנות תופיע בגוגל שופ ואינסטגרם שופ. החשיפה הזאת, שהיא נרחבת ביותר, כדאית מאוד לחנויות חדשות ואין צורך ואין טעם לחכות עם זה, עד שהחנות החדשה תעבור שלב של הרצה.

קידום בגוגל שופ ובאינסטגרם שופ

הרעיון של גוגל שופ הצטרף לשפה העברית לפני יותר מ-4 שנים. מדובר במודעות משופרות, שהלקוחות נחשפים אליהן. אלה מודעות בולטות שמקדמי אתרים הופכים למקדמי מכירות חזקים. במודעות אלה יופיעו לא רק כמה מילים אלא גם תמונת המוצר, דירוג גולשים, לעיתים יופיע גם מחיר, קריאה לפעולה. הגולשים מעריכים את המידע הזה והנטייה ללחוץ על מודעות כאלה גבוהה יחסית. המוצרים יופיעו בעקבות חיפוש ממוקד של הלקוח בגוגל, מה שאומר שאלה לקוחות שהחנות שלך עונה על הצורך הנוכחי שלהם, לא מחר או בעוד שנה, אלא עכשיו. צירוף מוצרים נעשה על ידי פתיחת קמפיין, כאשר גם כללים של קידום אורגני משחקים פה תפקיד חשוב (בשיפור יעילות המודעה). וכעת לאינסטגרם.
אין צורך לתאר את הפופולריות של אינסטגרם, אך כן כדאי להציג בקצרה את הפיצ'ר החשוב, אינסטגרם שופ בעל המשמעות השיווקית. פה הרעיון הוא לפנות לאותם לקוחות פוטנציאליים שמבחינתם, אינטרנט שווה לאינסטגרם. הרבה מהלקוחות הללו לא יכירו את החנות שלכם דרך גוגל, כי הם הרבה פחות נמצאים שם. הטמעה של הפיצ'ר של אינסטגרם יאפשר להציג את הפתרונות שלכם, להרבה לקוחות פוטנציאליים. ניתן להשתמש בכלי הזה במגוון צורות, למשל על ידי סרטונים, מודעות וכו'. ישירות דרך מודעה, תמונה או סרטון, ניתן לגשת לביצוע רכישה. מכיוון שפרטי הלקוחות מצויים באינסטגרם, תהליך ביצוע הרכישה מהיר וזה מאפשר סגירת עסקאות רבות, מול לקוחות שצריכים אתכם.
לסיכום הנקודה – לא רק אתר המכירות עצמו מהווה פלטפורמה שדרכה מוכרים. בעזרת הטמעת הפיצ'רים הנכונים והקמפיינים, גם פלטפורמות חיצוניות מהוות ערוץ מכירה חשוב בפני עצמו.

עדן – בנייה ושיווק חנויות אינטרנטיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן