גן ילדים ברמת גן

גן ילדים ברמת גן

מחפשים גן ילדים או משפחתון ברמת גן? את ההחלטה הזאת צריך לקבל בצורה חכמה ולא בחיפזון. אחרי הכל, גן הילדים צריך להיות הסביבה הכי בטוחה, נעימה ומוגנת עבור הילד (או הילדה) שלכם. וכמובן, הגן צריך להיות בעל ערך חינוכי וחברתי ראשון במעלה. סביבה חינוכית, חברתית, בטוחה ותומכת, תעניק יותר – לילד שלכם.

האם אפשר להסתמך על הפייסבוק?

הרבה אנשים שואלים האם אפשר למצוא גן ילדים ברמת גן, מקום שהוא מוצלח ועם צוות חינוכי איכותי, בעזרת המלצות פייסבוק. את התשובה אפשר לחלק לשתיים. אם אתם מכירים היטב את מי שממליץ על הגן וגם סומכים על שיקול דעתו, יש להמלצה הזאת ערך. אבל אם אתם לא מכירים היטב את הממליץ, שימו בינתיים את ההמלצה בעירבון מוגבל. זה סימן טוב, אבל צריך להמשיך ולבדוק באתר האינטרנט של הגן (אם יש). אפשר לבדוק אם יש דף פייסבוק של הגן או של הגננת. כמה שיותר תבדקו ותבררו, כך תרגישו יותר בטוחים ותדעו שיש לכם על מי לסמוך בגן.

גן ילדים ברמת גן, את זה כדאי לראות בעיניים

מאוד חשוב לרשום את הילד לגן, רק לאחר שראיתם והייתם, ובדקתם בעצמכם. השתדלו להגיע אל הגן כאשר יש לכם זמן לשאול, להסתכל על הילדים משחקים, לשוחח עם הצוות. כאשר אתם מגיעים ומסתכלים, שימו לב לכמה וכמה דברים. למשל, עד כמה הגן מסודר, מטופח ומאובזר. גן ילדים ברמת גן, שנראה מסודר, שנראה שמור ומתוחזק, עם ציוד איכותי, מראה לכם שפה הושקעה מחשבה.
שימו לב לאופן שבו הגננת מדברת אל הילדים או אל הצוות הנוסף. חשוב לא רק מה היא אומרת אלא גם איך היא אומרת. האם היא נינוחה, האם היא רגועה, מה אומרת שפת הגוף שלה. שימו לב מה אומרת שפת הגוף של הילדים שלומדים בגן. האם הם שמחים ומאושרים? האם הם נמצאים תחת השגחה? בנוסף, שאלו את הגננת על ה"אני מאמין" החינוכי שלה. מה הגישה שבה היא נוקטת, אילו פעילות היא מציעה לילדים ובאילו ערוצים היא זמינה להורים. כשתהיו מרוצים, תדעו שזו הבחירה הנכונה.

גן פרטי ברמת גן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן