גן ילדים ברמת גן

גן ילדים ברמת גן

גן ילדים הוא לא עוד מסגרת חברתית סתמית עבור ילדינו. מדובר במסגרת החברתית ראשונית, שנועדה להקנות לילדים כלים יציבים וטובים ובסיס מעולה להמשך החיים. בעזרת הסימנים הבאים, תוכלו לזהות מתי גן ילדים שבו התעניינתם, יהיו המקום המוצלח עבור ילדיכם הקטנים.

המקום שמקדם סביבה בטוחה

לפני הכל, גן ילדים צריך לספק לילדים סביבה בטוחה לחלוטין. כל מתקני הגן, בפנים ובחוץ, צריכים להיות תקניים. הסביבה צריכה להיות נעימה ונקייה, מסבירת פנים ומחבקת. סביבה בטוחה מבוססת לא פחות מכך על תשומת הלב של הגננות ואנשי החינוך כולם. ההורים צריכים לדעת שהצוות החינוכי תמיד פוקח עין ותמיד חושב מראש מה יכול לקרות ואיך למנוע תקלות בטיחות. צעדי מנע הם אלה שהופכים את גני הילדים האיכותיים, לטובים באמת.

גישה חינוכית

זה נכון שיש הורים שעבורם גן ילדים מומלץ ברמת גן הוא פחות או יותר ביביסיטר לילדים, אך זו הגישה המצמצמת. השגחה אכן נחוצה כשההורים בעבודה, אבל למעשה הרבה יותר נכון להסתכל על גני הילדים הטובים כמקומות שמהם צומח הילד ומתפתח. גן ראוי לשמו הוא גן שיש לו גישה חינוכית מאוד ברורה ואיכותית. גישה חינוכית שנותנת מקום של כבוד לכל ילד, גישה מקשיבה, מכילה אך גם מציבה גבולות כשצריך. גן שבו מכבדים האחד את השני ונותנים את כל הכלים להתפתח, זה המקום הראוי לכל הילדים. גישה חינוכית שמקשיבה ומסבירה ומדגימה. גישה שמעודדת את הילדים לספר, לשתף, לדבר, להגיב בנועם לחברים, לעזור לאחרים.

מגוון פעילויות

מיצוי הפוטנציאל של הילדים נשען במידה רבה על מגוון רחב של פעילויות. ישנם ילדים שפורחים בזכות פעילות פיזית, ריצה, קפיצה, טיפוס וכדומה. אחרים פורחים בזכות פעילות מוטורית עדינה, ציור, צביעה וכן הלאה. ישנם ילדים שפורחים במשחקי חברה או שאוהבים להשתלב בקבוצה, להוביל או לשתף פעולה יחדיו. גן ילדים איכותי ומוצלח יציע מגוון רחב של פעילויות שבהן כל ילד ימצא את מקומו. מגוון עשיר של חוגים, תכנים, אירועים מיוחדים – כך מעניקים יותר לילדים. מכאן צומחים ילדים בוגרים, מאושרים יותר ובעלי מסוגלות גבוהה וביטחון עצמי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן