לפני שמקימים חנות וירטואלית

כל מי שיש לו רוח יזמית ומכיר את מספרי המכירות מרקיעי שחקים באינטרנט ירצה כמובן להצטרף. אם ברור לכם שהגיע הזמן למכור אונליין, נסביר כיצד להקים אתר מכירות מקוון להכנסה קבועה ורווחית.

שם החנות ושם הדומיין

כמו כל חנות אינטרנטית, אתר מוכר באינטרנט צריך שם. אבל בנוסף לשם, אתר מכירות צריך גם שם דומיין. כל אחד יכול לבדוק בקלות אם יש דומיין שמעניין ומתאים לך. לשם דומיין פרימיום יש השלכות שיווקיות חשובות.

פלטפורמה לפתיחה וניהול של אתרי מכירות

כדי להקים חנות מכירות מקוונת, אתה לא צריך לדעת איך לעצב אתר אינטרנט. היום, כל מה שצריך זה לבחור פלטפורמה. לא חסרות פלטפורמות המאפשרות לבנות אתר מכירות, לנהל אותו באופן שוטף ואף להוסיף לו פיצ'רים שונים לפי הצורך. תכונות שעוזרות לקדם את האתר שלך, לקבל הזמנות, לאסוף נתונים סטטיסטיים, לפתוח חדרי צ'אט של שירות לקוחות ועוד.

שרת אחסון אתרים

כל אתר צריך להיות בשרת ייעודי. בין אם תפתח את האתר שלך בפלטפורמת וורדפרס, או אתר מכירות בפלטפורמה אחרת שתרצה, האתר יועלה לשרת. השרת למעשה מאחסן את האתר, והוא יכול להיות ממוקם בתוך ישראל או מחוצה לה. שרתים מקומיים אולי יקרים יותר, אבל מהירים יותר עבור גולשים ישראלים. אבל הבדיקה הכי קריטית היא שהשרת יספק שכבת הגנה חזקה (אבטחה) כדי למנוע פריצה.

למד קצת SEO

דבר נוסף שאתה צריך לדעת על פתיחת אתר מכירות מקוון הוא SEO. מדובר בשיפור אתר אינטרנט והתאמתו לאלגוריתמים בהם משתמשים מנועי החיפוש (בעיקר גוגל). כאשר האתר שלך בנוי נכון, הוא יקבל את החשיפה הטובה ביותר בתוצאות החיפוש של הלקוחות הנאמנים שלך. אגב, לצורך כך כדאי להגדיר מיהו קהל היעד הרצוי, מה בדיוק אתם מוכרים, איך לבדל את החנות שלכם וכו'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן