מה צריך כדי לפתוח אתר מכירות באינטרנט

מה צריך כדי לפתוח אתר מכירות באינטרנט

מי שניחן ברוח יזמית ומכיר את נתוני המכירות הנוסקים של מכירות באינטרנט, באופן טבעי ירצה להצטרף. אם ברור לך שהגיע הזמן שגם אתה תוכל למכור באינטרנט, נסביר מה צריך כדי לפתוח אתר מכירות באינטרנט ולהשיג בכך הכנסה שוטפת ורווחית.

שם חנות ודומיין

כמו כל חנות, גם אתר מכירות באינטרנט צריך שם. אבל מלבד שם, אתר מכירות צריך גם דומיין. כל אחד יכול לבדוק בקלות האם הדומיין שמעניין ומתאים בעיניכם פנוי. לדומיין איכותי יש משמעות שיווקית גדולה.

פלטפורמה לפתיחה ולניהול אתר מכירות

כדי לפתוח חנות מכירות באינטרנט, את או אתה לא צריכים לדעת איך לעצב אתרים. כיום, כל מה שצריך זה לבחור פלטפורמה. לא חסרות פלטפורמות שמאפשרות להקים אתר מכירות, לנהל אותו באופן שוטף ואף להוסיף לו פיצ'רים שונים לפי הצורך. פיצ'רים שעוזרים לקדם את האתר, לקבל הזמנות, לאסוף סטטיסטיקה, לפתוח צ'ט עבור שירות לקוחות ועוד.

שרת אחסון לאתר

כל אתר צריך לשבת על שרת ייעודי. בין אם תפתחו את האתר על פלטפורמת וורדפרס ובין אם תפתחו אתר מכירות על פלטפורמה אחרת שתהיה רצויה עבורכם, האתר יעלה על שרת. שרת בעצם מאחסן את האתר והוא יכול להימצא בישראל או מחוצה לה. שרת מקומי עשוי להיות יקר יותר, אך הוא מהיר יותר עבור גולשים ישראלים. אך מה שהכי קריטי לבדוק זה שהשרת יאפשר שכבת הגנה (אבטחה) חזקה מפני פריצות.

להבין קצת SEO

עוד נקודה שצריך קצת להבין כדי לפתוח אתר מכירות באינטרנט זה SEO. מדובר על שיפור האתר והתאמתו לאלגוריתמים שמשמשים את מנועי החיפוש (לרוב – גוגל). כאשר בונים את האתר נכון, הוא ישיג חשיפה מיטבית בתוצאות חיפוש של לקוחות ייעודיים שלכם. אגב, לשם כך, כדאי שתגדירו מיהו בעצם קהל היעד הרצוי, מה בדיוק אתם מוכרים, איך לבדל את החנות שלכם וכדומה.

טיפים שטוב להכיר

1. זריזות – אתר מכירות טוב הוא אתר זריז. אם הוא עולה לאט, הגולשים יברחו מהר.
2. חווית גלישה – מומלץ לעצב את האתר כך שיעניק חווית גלישה כיפית ונוחה.
3. הצעות שיווקית – ניתן להיעזר בכלים אוטומטיים למיקסום מכירות.

עדן בניית אתרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן